KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16144242
nr 1614 4242
Blandteknik
Danka Jaworska (f. 1951), Sverige. Signerad. Blandteknik på pannå, 36x34, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:09:38
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr